skip to Main Content

Vaikų erdvė yra išskirtinė vieta namuose. Juk būtent savo kambaryje vaikai praleidžia daugiausiai laiko. Kad vaikučiams būtų gera leisti laiką savo kambaryje, rekomenduojame pasirūpinti išskirtiniu vaikų kambario interjeru, kuris įkvėptų kurti ir svajoti. Patariama vaiko kambarį atnaujinti kas du ar tris metus, atsižvelgiant į vaiko poreikius. Jei nėra galimybės kardinaliai keisti vaiko kambarį, nesunkiai galima perdažyti jo sienas ar pakeisti vieną ar kitą interjero detalę.

Kuriant vaikų kambario interjerą pirmiausia reiktų suskirstyti kambarį zonomis: poilsio, darbo, žaidimų. Pasirūpinti, kad kiekvienoje iš jų būtų geras apšvietimas. Parinkti ergonomiškus, funkcionalius, vaiko amžių, ūgį atitinkančius baldus. Pagrindiniai baldai – lova, rašomasis stalas, spinta – turėtų būti ypač kokybiški. Jei įsigysite augančius kartu su vaiku baldus, jais galėsite naudotis ne vienerius metus.

Svarbu, kad baldai, interjero detalės būtų be aštrių kampų, išsikišusių varžtų, sunkių dangčių, tvirtai stovėtų ar būtų pritvirtinti. Medžiagos, naudojamos apdailai, baldams, aksesuarams turėtų būti ekologiškos, nekenksmingos sveikatai, praktiškos, lengvai prižiūrimos. Kuomet vaiko kambaryje ankštoka, puiki išeitis transformuojami baldai, baldai žaislai, kurių viduje dar galima ir daiktus susidėti. Kuriant išskirtinį vaikų kambarį sienas mėgstama dekoruoti, kad jos tarnautų kaip pramoga ir lavintų juos.

Siena kuri tampa kreidos lenta puikus būdas atnaujinti vaiko erdvę. Kreidos lenta kambaryje ne tik atrodo originaliai, bet ir yra praktiška. Lentą lengvą susikurti, tiesiog nudažykite norimą vietą specialiais dažais, galite panaudoti ir spalvotus dažus (link). Pasitelkiant įvairias formas, siluetus atrasite originalių variantų.

Taipogi išradingai suklijuoti tapetai sukuria ypatingą atmosferą. Sienas galima dekoruoti įvairiausiais paveikslėliais, įprastais sienų lipdukais, izoliacine ar washi popieriaus dekoratyvinėmis juostelėmis.

Sumaniai suderinti audiniai gali praturtinti kambarį įvairiais raštais bei faktūromis. Ypatinga puošmena yra užuolaidos. Paprasčiausias vienspalves užuolaidas papuošę dekoratyvinėmis juostelėmis, kaspinėliais ar kitokiomis detalėmis, sukursite žaismingą ir įdomų akcentą. Svarbiausia – nepasiduoti nuoboduliui, laikytis saugumo reikalavimų, rinktis ilgaamžius kokybiškus gaminius, atsižvelgti į vaiko amžių ir poreikius bei pomėgius.

Atlikti darbai
House Interior Architecture Designs For Marvelous Mid Century Mansion Building Design Swimming Pool Wallpaper Background Architectural Homes Interior Interior Decorating Pi
Turite klausimų? Parašykite!

Back To Top