skip to Main Content

Planuojant drabužinės įrengimą, reikėtų apgalvoti, kiek asmenų ja naudosis, kiek ir kokių daiktų bei drabužių jie joje laikys. Tai nulems kiek reikės pakabų, lentynų ir stalčių. Taupant erdvę galima pasinaudoti įvairiais drabužinėms ir spintoms skirtais elementais. Kambariuose, kuriuose yra aukštos lubos puikiai tinka žemyn nusileidžiantys skersiniai – pakabos. Kelnėms pakabinti idealiai tinka išsiskleidžiančios pakabos. Permatomi stalčiai leidžia greičiau rasti ieškomą daiktą. Kad daiktus pasiektų ir vaikai stalčiai ir lentynos turėtų būti išdėstyti įvairiame aukštyje. Antresolės puiki priemonė sutaupyti erdvės, tik tokiu atveju reikės kopetėlių pasiekti daiktams nuo viršutinių lentynų ir numatyti vietą, kur jas pastatyti.

Patalpoje tiesiog būtinas didelis veidrodis ir geras apšvietimas. Idealu, jei į drabužinę patenka natūrali dienos šviesa. Jeigu patalpoje nėra langų, rekomenduojama joje įrengti kuo artimesnį natūraliam apšvietimą. Drabužinė turi būti gerai ventiliuojama.

Šios patalpos stilius neturėtų kardinaliai skirtis nuo bendro būsto stiliaus. Drabužinei įrengti tinka ir natūralios, tiek sintetinės medžiagos: medis, aliuminis, plastikas. Tereikia pasitelkti fantaziją ir išnaudoti nestandartines, nepatogias būsto patalpas,tokiu būdu sutaupysite erdvės ten, kur ji labiausiai reikalinga.

Atlikti darbai
13550740501629 W1920h1440
Turite klausimų? Parašykite!

Back To Top